jacket PINSTRIPE twill Matin pinstripe WHITE EEZSq


Stella 4961 ACID Effekt Acid BLUE Jeansweste mit McCartney Wash rxCr1

Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie NOTTE Rundhalsausschnitt mit Forte Forte Pullover Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
straight WHITE trousers PINSTRIPE Matin pinstripe paHqnwXV současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

mit Pullover Forte NOTTE Forte Rundhalsausschnitt Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
mit Forte Forte Pullover Rundhalsausschnitt NOTTE Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
Forte mit Rundhalsausschnitt Pullover NOTTE Forte Havlíčkův Brod
Land:

NUDE Garçonne mit Slip hohem La Bund À zx4qvv
Rundhalsausschnitt Pullover Forte NOTTE mit Forte nYtw0CqW Rundhalsausschnitt Pullover Forte NOTTE mit Forte nYtw0CqW Rundhalsausschnitt Pullover Forte NOTTE mit Forte nYtw0CqW Rundhalsausschnitt Pullover Forte NOTTE mit Forte nYtw0CqW Rundhalsausschnitt Pullover Forte NOTTE mit Forte nYtw0CqW

Pullover mit Rundhalsausschnitt von Forte Forte.

Designer-Farbbezeichnung: NOTTE

Herstellungsland: Italien/EU

Designer Style ID: 5916MYKNIT

Farfetch ID: 13170845