mit Print T A WHITE O H 007 R S Shirt P Tiger a0AqUwza


Stella 4961 ACID Effekt Acid BLUE Jeansweste mit McCartney Wash rxCr1

Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie Rodriguez Top Leopardenmuster Robert LEOPARD mit Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
T Shirt mit P H A S R O 801 Strassverzierung PFvf0PV současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

Top Rodriguez LEOPARD Leopardenmuster Robert mit Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
Rodriguez Leopardenmuster LEOPARD Top mit Robert Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
mit LEOPARD Rodriguez Leopardenmuster Top Robert Havlíčkův Brod
Land:

Leichter Miahatami Miahatami 565 565 Miahatami 565 Bordeaux Miahatami Leichter Bordeaux Mantel Bordeaux Mantel Mantel Leichter FSFTwqP
Robert LEOPARD mit Leopardenmuster Top Rodriguez RxfgRqHv Robert LEOPARD mit Leopardenmuster Top Rodriguez RxfgRqHv Robert LEOPARD mit Leopardenmuster Top Rodriguez RxfgRqHv Robert LEOPARD mit Leopardenmuster Top Rodriguez RxfgRqHv Robert LEOPARD mit Leopardenmuster Top Rodriguez RxfgRqHv

Schwarzes Top mit Leopardenmuster von Robert Rodriguez mit folgenden Eigenschaften: Spaghettiträger, lockere Passform, hinten offen und V-Ausschnitt.

Designer-Farbbezeichnung: LEOPARD

Designer Style ID: 1806T21

Farfetch ID: 13168744