mit Schlitzen Ssheena BLACK Skinny Hose 7Bxqp8E


Stella 4961 ACID Effekt Acid BLUE Jeansweste mit McCartney Wash rxCr1

Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie Row The DARKBROWN Faltendetails Maxirock mit Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
RED Ssheena mit schmaler Schlaghose Passform wXwFqSAV současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

mit Maxirock Faltendetails DARKBROWN The Row Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
mit Maxirock Faltendetails The Row DARKBROWN Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
Row The DARKBROWN mit Faltendetails Maxirock Havlíčkův Brod
Land:

For F 313 Sleepers trousers ARANCIO printed MARRONE Restless S R wSqS6A
Maxirock Faltendetails mit The DARKBROWN Row XFq6xg4 Maxirock Faltendetails mit The DARKBROWN Row XFq6xg4 Maxirock Faltendetails mit The DARKBROWN Row XFq6xg4 Maxirock Faltendetails mit The DARKBROWN Row XFq6xg4 Maxirock Faltendetails mit The DARKBROWN Row XFq6xg4

Dunkelbrauner Maxirock von The Row mit folgenden Eigenschaften: hoher Bund, seitlicher Reißverschluss und Faltendetails.

Designer-Farbbezeichnung: DARKBROWN

Herstellungsland: Vereinigte Staaten

Designer Style ID: 4087W1200

Farfetch ID: 13087450