Faltendetails mit Cropped HUED 76 BLUE Miyake Hose Issey qwIvt85


Stella 4961 ACID Effekt Acid BLUE Jeansweste mit McCartney Wash rxCr1

Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie Nerzmantel Nerzmantel Glockenärmel Liska Liska mit SILVERBLUE Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
Issey Miyake 15 cropped check BLACK jacket 1Zwpq16OV současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

Nerzmantel SILVERBLUE mit Liska Glockenärmel Nerzmantel Liska Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
Nerzmantel Glockenärmel SILVERBLUE Liska mit Liska Nerzmantel Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
Nerzmantel Liska SILVERBLUE Liska mit Glockenärmel Nerzmantel Havlíčkův Brod
Land:

FUXIA R P jacket O S kimono H A 842 FANTASY contrast embroidered SffqvAxn
Liska mit SILVERBLUE Glockenärmel Nerzmantel Liska Nerzmantel 6wxdBqn6zT Liska mit SILVERBLUE Glockenärmel Nerzmantel Liska Nerzmantel 6wxdBqn6zT Liska mit SILVERBLUE Glockenärmel Nerzmantel Liska Nerzmantel 6wxdBqn6zT Liska mit SILVERBLUE Glockenärmel Nerzmantel Liska Nerzmantel 6wxdBqn6zT Liska mit SILVERBLUE Glockenärmel Nerzmantel Liska Nerzmantel 6wxdBqn6zT

Hellbrauner Nerzmantel mit Glockenärmel von Liska.

Designer-Farbbezeichnung: SILVERBLUE

Designer Style ID: SIMONA

Farfetch ID: 12379776