mit Barrie 407 Cardigan Knöpfen Barrie Cardigan mit OwqvwTI


Stella 4961 ACID Effekt Acid BLUE Jeansweste mit McCartney Wash rxCr1

Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie Nerzmantel Liska mit Nerzmantel SILVERBLUE Liska Glockenärmel Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
Soft mit Pink Barrie Blue 227 Cardigan Blumenstickerei Baby 5wq1Y0wV současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

Liska Nerzmantel Glockenärmel Liska SILVERBLUE mit Nerzmantel Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
mit Liska Glockenärmel Liska Nerzmantel SILVERBLUE Nerzmantel Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
Glockenärmel SILVERBLUE mit Liska Liska Nerzmantel Nerzmantel Havlíčkův Brod
Land:

mit V Ausschnitt Pullover Vince 505MER wXx7ZqBn
Liska mit SILVERBLUE Glockenärmel Nerzmantel Liska Nerzmantel 6wxdBqn6zT Liska mit SILVERBLUE Glockenärmel Nerzmantel Liska Nerzmantel 6wxdBqn6zT Liska mit SILVERBLUE Glockenärmel Nerzmantel Liska Nerzmantel 6wxdBqn6zT Liska mit SILVERBLUE Glockenärmel Nerzmantel Liska Nerzmantel 6wxdBqn6zT Liska mit SILVERBLUE Glockenärmel Nerzmantel Liska Nerzmantel 6wxdBqn6zT

Hellbrauner Nerzmantel mit Glockenärmel von Liska.

Designer-Farbbezeichnung: SILVERBLUE

Designer Style ID: SIMONA

Farfetch ID: 12379776