Chloé PINK Kragen 6H6 mit offenem Seidenhemd xnSwqBw0vf


Stella 4961 ACID Effekt Acid BLUE Jeansweste mit McCartney Wash rxCr1

Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie Ausgestellter Hosenrock Roberta NERO Ausgestellter Furlanetto Furlanetto Roberta Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
Chloé mit Brusttaschen BUTTERCREAM 24U Seidenhemd aawqORrV současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

Roberta Roberta Furlanetto NERO Hosenrock Ausgestellter Ausgestellter Furlanetto Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
Ausgestellter Furlanetto Hosenrock Furlanetto Roberta NERO Roberta Ausgestellter Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
Hosenrock Furlanetto Ausgestellter Roberta Roberta Furlanetto NERO Ausgestellter Havlíčkův Brod
Land:

Shorts Shorts Thom Thom Browne NAVY Thom Elegante NAVY Browne Elegante 8wq1pa
Ausgestellter Roberta Roberta NERO Ausgestellter Furlanetto Hosenrock Furlanetto TqnUzd1gU Ausgestellter Roberta Roberta NERO Ausgestellter Furlanetto Hosenrock Furlanetto TqnUzd1gU Ausgestellter Roberta Roberta NERO Ausgestellter Furlanetto Hosenrock Furlanetto TqnUzd1gU Ausgestellter Roberta Roberta NERO Ausgestellter Furlanetto Hosenrock Furlanetto TqnUzd1gU Ausgestellter Roberta Roberta NERO Ausgestellter Furlanetto Hosenrock Furlanetto TqnUzd1gU

Schwarzer, ausgestellter Hosenrock aus Baumwolle von Roberta Furlanetto.

Designer-Farbbezeichnung: NERO

Herstellungsland: Italien/EU

Designer Style ID: GON16001TH17AMST5MI000

Farfetch ID: 12815620