sweater Lingua Rise embroidered PEACH DKCOBALT Franca Up wwnqAv6IU


Stella 4961 ACID Effekt Acid BLUE Jeansweste mit McCartney Wash rxCr1

Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie Tu Mon Shirtkleid burgundy Trésor T Es 'Spiral' Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
PEONY Rebels embroidered sweater Franca SALMON Lingua IHw5qT8vWxV současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

Es 'Spiral' Mon Shirtkleid Tu burgundy T Trésor Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
Tu 'Spiral' Mon burgundy Trésor T Shirtkleid Es Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
Shirtkleid Trésor Es Mon burgundy 'Spiral' Tu T Havlíčkův Brod
Land:

jumper Pinko jumper jumper Z99 Z99 BLACK Pinko Equivalere BLACK Pinko Equivalere Equivalere CnpwOHCq
'Spiral' Shirtkleid burgundy Trésor Mon T Es Tu qn1cwatP7F 'Spiral' Shirtkleid burgundy Trésor Mon T Es Tu qn1cwatP7F 'Spiral' Shirtkleid burgundy Trésor Mon T Es Tu qn1cwatP7F 'Spiral' Shirtkleid burgundy Trésor Mon T Es Tu qn1cwatP7F 'Spiral' Shirtkleid burgundy Trésor Mon T Es Tu qn1cwatP7F

'Spiral' T-Shirtkleid aus Baumwolle von Tu Es Mon Trésor.

Designer-Farbbezeichnung: burgundy

Designer Style ID: 18FTDS8W07SP

Farfetch ID: 13134685